in

Просто перестають їхати: Volkswagen відкликає майже 50 000 седанів Jetta

Компанія Volkswagen відкликає майже 50 000 седанів Jetta. Німецький автовиробник виявив, що з серпня 2019 року по серпень 2023 року було подано 2654 гарантійні претензії щодо несправних вимикачів запалювання на моделях Jetta.

Зазначається, що на проблемних машинах може вимикатись “запалення”, та у такому випадку машина просто перестає їхати. Під кампанію відклику потрапили 47 651 екземплярів Volkswagen Jetta у Сполучених Штатах.

У відкликанні, опублікованому Національним управлінням безпеки дорожнього руху зазначено, що Volkswagen виявив, що моделі Jetta, оснащені звичайним замком запалювання, мають компонент із полізапобіжником у напівпровідниковій схемі, який може вийти з ладу. Імовірність виходу з ладу зростає в зонах з високою температурою, і якщо це станеться, це може призвести до зупинки двигуна та виходу з ладу електричної системи автомобіля, що значно збільшить ризик аварії.

Власники транспортних засобів, які зіткнуться з проблемою, можуть побачити два попереджувальні повідомлення на панелі приладів. У першому буде написано “Вимкніть запалення, безпечно зупиніть автомобіль”, тоді як у другому повідомленні буде написано “Система стартера несправна, будь ласка, відремонтуйте автомобіль”.

Німецький автовиробник почав досліджувати цю проблему на початку року та швидко виявив велику кількість претензій, пов’язаних із цією проблемою. З серпня 2019 року по серпень 2023 року на моделі Jetta було подано 2654 гарантійних вимоги щодо несправних вимикачів запалювання.

Дилери автовиробника були повідомлені про відклику 1 вересня, а власники будуть попереджені 27 жовтня або раніше. Дилери вирішать проблему шляхом безкоштовної заміни замка запалення та відшкодування власникам, які заплатили за усунення проблеми.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, оголошено попередню ціну на електромобіль Volkswagen ID GTI.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla суттєво скоротить витрати на виробництво: розкрито деталі секретного плану

Polestar переключиться на випуск електромобілів преміум-класу: подробиці