in

Майже 800 сил і повний привід: електромобіль Polestar 5 показали офіційно

Компанія Polestar показала свій довгоочікуваний електромобіль Polestar 5. Новинка відсвяткувала публічний дебют на дні компанії Polestar, що відбувся в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Очікується, що новинка піде в серію у 2025 році

Новинка являє собою елегантний седан зі стилістичними рисами, подібними до інших моделей Polestar. Спереду розташувались розділені фари, дуже схожі на фари Polestar 4. Лінія даху особливо плавна і звужується назад до подовженої кришки багажника без заднього скла.

Компанія Polestar також на заході оголосила, що розробляє надзвичайно швидкі зарядні батареї з StoreDot, які можуть забезпечити запасу ходу у 160 км всього за п’ять хвилин зарядки без будь-якого погіршення роботи акумулятора. Ця нова батарея буде випробувана на прототипі Polestar 5, хоча поки неясно, чи вийде на ринок модель 2025 року з цим типом батареї.

Відомо, що силова установка новинки розвиває 872 к.с. і 900 Нм крутного моменту від двох електродвигунів, і використовує 800-вольтну електричну архітектуру.

На заході була представлена повна лінійка моделей бренду, включаючи Polestar 2 2024 року, а також Polestar 3, Polestar 4, Polestar Precept, Polestar Electric Roadster Concept і Polestar Synergy. Учасники мали змогу випробувати новий і вдосконалений Polestar 2 і здійснити пасажирські поїздки на Polestar 3 і Polestar 4.

“День Polestar дає суттєве уявлення про наші продукти та інновації, над якими ми працюємо разом зі світовими лідерами в різних галузях, щоб вивести на ринок найкращі електромобілі”, – зазначив виконавчий директор Polestar Томас Інгенлат.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, старт продажів електричного кросовера Polestar 3 відстає від графіка на півроку через тести.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Євросоюз нарешті затвердив нові екологічні норми Євро-7: що змінилось

Lucid Air зможе заряджати інші електромобілі: як працює нова функція