in

Lucid Air зможе заряджати інші електромобілі: як працює нова функція

Компанія Lucid вперше оснастила свій електричний седан новою функцію двонаправленої зарядки  під назвою RangeXchange, що дозволяє машині стати великим павер-банком для інших електромобілів, у яких розрядився акумулятор.

Одна з проблем, з якою стикаються власники електромобілів, полягає в тому, що батарея їх авто може розрядитися в дорозі. Однак тепер власники електромобілів Lucid можуть перетворити своє авто на зарядну станцію та прийти на допомогу іншим електромобілям.

Дивовижно, але усі седани Lucid Air можуть отримати нову функцію. Для цього варто лише виконати дві умови – купити двосторонній кабель для зарядки, а також оновити програмне забезпечення в машині до останньої версії. Авто може віддавати енергію зі швидкістю до 9,6 кВт*год.

“Я радий, що Lucid продовжує впроваджувати інновації завдяки нашому інтегрованому поєднанню програмного та апаратного забезпечення. RangeXchange — це маленький крок до подальшого підвищення зручності щоденного використання електромобіля”, – сказав Пітер Роулінсон, генеральний директор Lucid.

Wunderbox, який забезпечує цю функцію, був розроблений власне компанією Lucid. Хоча це перша реалізація функції, яка дозволяє відводити живлення від акумуляторної батареї Air, теоретично ця технологія може запропонувати й інші функції.

“Запатентована технологія двонаправленої зарядки Lucid має потенціал значно покращити життя наших клієнтів”, – сказав Еріх Бах, головний інженер Lucid.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, уряд Саудівської Аравії пересяде на електромобілі Lucid Air.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Майже 800 сил і повний привід: електромобіль Polestar 5 показали офіційно

Електромобіль Opel e-Combo суттєво оновився: що змінилось