in

Електромобіль Lucid Air оновили: більш швидка зарядка та складніша конструкція

“Дальнобійний” електромобіль Lucid Air Grand Touring оновили. У компанії кажуть, що завдяки вдосконаленій автоматичній попередній підготовці до зарядки під час руху авто, Air Grand Touring тепер може поновлювати запас енергії на станціях швидкої зарядки постійного струму на 15-30 відсотків швидше, ніж раніше.

Крім того, удосконалення акумуляторів і двигунів Air Grand Touring означає, що авто буде витрачати менше енергії на тепло. Це означає, що силова установка електромобіля тепер може працювати більш ефективно навіть під час повторюваних сильних прискорень.

Електромобіль також отримав тепловий насос від високопродуктивного Air Sapphire, що ще більше покращує ефективність трансмісії, особливо при холодній погоді. Незважаючи на те, що його вражаючий запас ходу в 830 км залишається незмінним, генеральний директор Пітер Роулінсон каже, що клієнти зможуть проїжджати більше.

“Air Grand Touring зберіг свою оцінку запасу ходу в 830 км, досягнувши цього, незважаючи на більш суворі випробування”, – сказав Роулінсон.

Потужність силової установки Lucid Air Grand Touring залишається незмінною. Машина приводиться у рух електромоторами сумарною потужністю у 819 к.с.

Як і більшість стартапів з випуску електромобілів, Lucid нещодавно зазнала труднощів, не досягнувши виробничих цільових показників у 2023 році, а вартість акцій марки цього року впала більш ніж на 40 відсотків. Схоже, що автовиробник став жертвою зміни смаків споживачів, оскільки інфляційний тиск і високі процентні ставки змушують покупців шукати дешевші електромобілі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, уряд Саудівської Аравії пересяде на електромобілі Lucid Air.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Dongfeng планує виробляти понад 100 000 електрифікованих авто в Італії щороку

Тест-драйв MG One: ТОП-5 ключових фішок ефектного кросовера