in

Поліцію пересадять на електричні седани Lucid Air

Компанія Lucid запускає нову лінійку поліцейських автомобілів на базі свого електричного седана Air. Стартап має намір представити нові електромобілі на Всесвітньому оборонному салоні наступного тижня в Саудівській Аравії.

Компанія Lucid увійшла в історію, відкривши у вересні перший завод з виробництва автомобілів у Саудівській Аравії. Очікується, що новий завод буде готовий виробляти а до 155 000 електромобілів щорічно.

Перший етап включає складання попередньо виготовлених електромобілів Lucid Air, виготовлених на заводі в Каса-Гранде, штат Арізона, з потужністю до 5000 автомобілів на рік.

У 2022 році компанія Lucid оголосила про угоду з урядом Саудівської Аравії про продаж до 100 000 електромобілів протягом десяти років. Спочатку Саудівська Аравія зобов’язалася купувати 50 000 машин.

Це зобов’язання є частиною національного “Бачення Саудівської Аравії до 2030 року”, яке передбачає збільшення ненафтового ВВП до 50% з приблизно 16% зараз. Очікується, що електромобілі Lucid зіграють велику роль у відмові країни від викопного палива.

Схоже, деякі з моделей Lucid будуть використовуватися як поліцейські машини. За даними Saudi Projects, медіакомпанії, яка займається поточними подіями в Королівстві, очікується, що Lucid представить спеціально розроблені поліцейські машини на Всесвітньому оборонному шоу наступного тижня.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, уряд Саудівської Аравії пересяде на електромобілі Lucid Air.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У січні українці придбали понад 3,6 тисячі електромобілів: названі регіони-лідери

Від $14 000: BYD показав перші офіційні зображення доступного електричного кросовера Yuan Up