in

Зможе пересуватись по воді: електромобіль Tesla Cybertruck отримав особливий режим Wade

Ілон Маск під час презентації електричного пікапа заявив, що Tesla Cybertruck зможе короткий час служити “човном”, і це повинно дозволити машині “перетинати річки, озера і навіть моря, якщо вони не надто бурхливі”. Багато хто сприйняв цю репліку за перебільшення, але інтригуючий режим “Wade Mode”, знайдений у пікапі, свідчить про те, що засновник компанії не жартував.

Користувач Twitter на ім’я Нік Круз Патане нещодавно мав можливість зануритися в інформаційно-розважальну систему нової Tesla і виявив, що в позашляхових налаштуваннях пікапа є так званий Wade Mode. Він обіцяє збільшити дорожній просвіт Cybertruck, а також збільшити тиск в акумуляторній батареї під час руху по воді.

Поки незрозуміло, як Tesla створює тиск в акумуляторі авто, в режимі Wade Mode також не згадується максимальна глибина броду, який Tesla може подолати. Також незрозуміло, чи включає гарантія автовиробника водіння по воді, чи клієнти Cybertruck ризикують не отримати покриття, якщо спробують перевірити твердження Маска про те, що новинка може служити човном.

Також виникає логічне питання про вплив солоної води. Маск стверджував, що Cybertruck може перетинати “навіть моря”, але ми пам’ятаємо, що водіння електромобіля в солоній воді ніколи не буде гарною ідеєю, оскільки вона активізує процеси корозії у п’ять разів швидше, ніж прісна вода.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, компанія Sixt прибирає електромобілі Tesla з парку прокатних авто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вперше в Україні: Volvo запровадила оновлення ПЗ “по повітрю” для своїх автомобілів

Біля 70 км на електротязі: в Україні стартували продажі першого плагін-гібрида бренду Lexus RX 450h+