in

За $16 000: Tesla запропонувала для пікапа Cybertruck додаткову батарею

Минулого тижня компанія Tesla нарешті опублікувала технічні характеристики довгоочікуваного електричного пікапа Cybertruck. Найбільше розчарувань у публіки викликав запас ходу, що був помітно меншим, ніж у кількох анонсах напередодні офіційної появи новинки.

Незважаючи на те, що під час офіційної презентації Cybertruck компанія Tesla майже не надала подробиць про анонсований “подовжувач” запасу ходу, згодом стало відомо, що мова йде про додаткову батарею, яка встановлюється в кузові пікапа.

Інформація, прихована у вихідному коді веб-сайту Tesla, вказує на те, що ця додаткова батарея обійдеться покупцям у приголомшливі 16 000 доларів, тобто ціна Cybertruck із запасом ходу у понад 800 км фактично збільшується з обіцяних 69 900 доларів до 115 990 доларів.

Технічні подробиці цієї додаткової батареї не повідомляються. Однак експерти підрахували, що акумулятор, ймовірно, має ємність близько 47 кВт*год. Залежно від конструкції та типу корпусу, додатковий акумулятор буде важити від 250 до 272 кг.

Досить велика вага додаткового блоку батарей означає, що його власники самостійно не зможуть легко встановлювати та знімати. Швидше за все, для його встановлення знадобиться спецтехніка. Хоча додатковий блок батарей дає Cybertruck значно більший запас ходу, він також займає приблизно третину кузова, що знижує практичність електричного пікапа.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, компанія Sixt прибирає електромобілі Tesla з парку прокатних авто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Nio може продати підрозділ з виробництва акумуляторів: у чому причина

Електромобілі Volkswagen зможуть забезпечувати електроенергією будинок до 2 днів: подробиці