in

Все ближче до України: Stellantis розпочне виробництво електродвигунів в Угорщині

A Stellantis employee works on the e-GMP electric engine assembly line at the carmaker Stellantis engines factory in Tremery near Metz, France, June 29, 2022. REUTERS/Gilles Guillaume

Stellantis отримав дотації від уряду Угорщини та інвестує загалом 110 мільйонів доларів у завод у місті  Сентготтхард, на якому будуть випускатись елементи силових установок електромобілів. Відомо, що елементи, виготовлені на заводі, використовуватимуться в машинах на платформах групи STLA.

Відомо, що на підприємстві вироблятимуть електродвигуни, редуктори і інвертори, які об’єднані в єдиний пристрій. Концерн вже виробляє подібні компоненти на своєму заводі в Тремері-Мец, Франція, і на заводі в Кокомо, штат Індіана, а пізніше цього року до них приєднається завод у Мірафіорі в Італії, який почне виробляти електрифіковані трансмісії з подвійним зчепленням для гібридів.

“Переведення виробництва модулів електроприводу в Сентготтхард для підтримки нашої трансформації в напрямку електрифікації є ще однією важливою частиною нашої мети – забезпечити клієнтів чистою, безпечною та доступною мобільністю”, – сказав головний виробничий директор Stellantis Арно Дебеф.

За його словами, люди на цьому заводі можуть пишатися тим, що їхня робота стане невід’ємною частиною електрифікованого майбутнього концерну.

Зараз працівники заводу в Сентготтарді збирають 1,2-літрові 3-циліндрові двигуни з турбонаддувом і 1,6-літрові 4-циліндрові двигуни, які використовуються на авто брендів концерну.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний Fiat 500e від Abarth отримав цінник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Китай створив консорціум для виробництва твердотільних акумуляторів: хто увійшов

Бояться дощів та комах: електромобілі Tesla Cybertruck масово починають ржавіти