in

У всьому винен електромобіль Fiat 500e: Stellantis звільняє тисячі працівників

Концерн Stellantis вирішив тимчасово звільнити близько 2250 працівників на своєму заводі Mirafiori в Турині, Італія. Більше половини постраждалих працівників займаються виробництвом електричного Fiat 500e.

У Stellantis кажуть, що звільнення відбудуться з 12 лютого до 3 березня через низький попит на електромобілі. Це рішення, підтверджене представником компанії, викликало занепокоєння серед профспілок, спонукаючи заклик до негайних переговорів з компанією.

Нещодавня заява італійської профспілки показала, що покупці відкладають придбання електромобілів, очікуючи урядових стимулів.

За минулий рік Fiat випустив 77 000 компактних 500e проти понад 90 000 штук, прогнозованих на початку 2023 року. Цікаво, що Італія має одні з найнижчих показників впровадження електромобілів у Європі – лише 4% ринку. Але уряд Італії працює над тим, щоб змінити цю тенденцію.

Раніше повідомлялось, що уряд обмірковує план спрямувати 930 мільйонів євро на деякі фінансові стимули, щоб підштовхнути водіїв пересідати на електромобілі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний Fiat 500e від Abarth отримав цінник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Понад 12 мільйонів авто: експерти опублікували прогноз ринку електромобілів на 2024 рік

Великий завод та інвестиції: Volkswagen буде співпрацювати з французьким виробником твердотільних акумуляторів