in

Можуть загорітись на зарядці: електромобілі Jaguar I-Pace вдруге відкликають через несправність батареї

Британський автовиробник відкликає партію електромобілів Jaguar, I-Pace 2019-2020 років випуску через з кількох причин. Перша проблема стосується лише 21 автомобіля, і фактично базується на попередньому відкликанні. Зазначається, що електромобілі мали отримати оновлення програмного забезпечення, призначене для кращого моніторингу високовольтної батареї, щоб зменшити ризик її перегріву або займання.

Пізніше автовиробник виявив, що деякі дилери використовували неправильні інструменти під час встановлення оновлення, в результаті чого воно не було встановлено належним чином. Тоді підрядник програмного забезпечення Jaguar повідомив, що в останній версії коду, який мав контролювати акумулятор, є помилка.

Це означає, що деякі I-Pace навіть після оновлення все ще можуть бути чутливими до перегріву. Компанія Jaguar отримала одне повідомлення про пожежу авто. Щоб вирішити цю проблему, власникам усіх 21 транспортних засобів, які постраждали, буде запропоновано привезти свої кросовери до найближчого дилера для останнього оновлення, цього разу за допомогою правильного діагностичного інструменту. Доки виправлення не буде встановлено, Jaguar рекомендує власникам уражених транспортних засобів не їздити на машинах.

Друге відкликання є більш простим і включає лише два I-Pace. Jaguar заявляє, що елементи, які кріплять акумуляторний модуль до з’єднувальної шини, можливо, не були належним чином затягнуті. За певних обставин це може призвести до виникнення дуги, яка генерує тепло, і може викликати пожежу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Jaguar відкликає кілька сотень електромобілів I-Pace.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Бояться дощів та комах: електромобілі Tesla Cybertruck масово починають ржавіти

Оцінили в $1,5 мільйони: у США показали екстремальний електричний позашляховик на величезних колесах