in

Програють битву з льодом: Jaguar відкликає кілька сотень електромобілів I-Pace

Компанія Jaguar оголосила кампанію з відклику 668 електричних кросоверів I-Pace через несправність обдуву вітрового скла. Все розпочалось з того, що власники британських машин скаржились, що їх електромобілі не здатні очистити лобове скло від льоду та запотівання.

Зазначається, що відкликання стосується транспортних засобів 2021–2022 модельного року, проданих на ринку Сполучених Штатів, які не оснащені обігрівом лобового скла. У цих I-Pace високовольтний нагрівач охолоджуючої рідини може вийти з ладу через відшарування покриттів з оксиду алюмінію та оксиду цирконію в нагрівальних елементах.

Наслідки виходу з ладу обігрівача — це більше, ніж просто холодна поїздка до з пункту А в пункт В. Без обігрівача електричний I-Pace не може розморозити лобове скло, що може обмежити огляд водія та збільшити ризик аварії.

Згідно з документами, поданими до Національної адміністрації безпеки дорожнього руху, Jaguar вперше почав розглядати цю проблему досить давно, після перших повідомлень про несправності обігрівача. У квітні 2022 року його Комітет із безпеки продукції та відповідності розпочав розслідування, і з того часу отримав 64 скарги щодо цієї проблеми в США.

Однак слідча група була розчарована відсутністю достовірних даних. Аналіз, проведений взимку 2023 року, виявив, що частина виробничої інформації, наданої його постачальником, Webasto, була хибною, або підміненою.

Однак до літа експерти з даних, найняті Jaguar, допомогли визначити масштаби збою, що призвело до висновку, що 668 I-Pace необхідно відкликати. Тепер автовиробник планує почати зв’язуватися з власниками. Їх попросять повернути свій I-Pace найближчому дилеру, щоб безкоштовно замінити високовольтний нагрівач охолоджуючої рідини.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, новому гібриду Jaguar F-Pace додали запасу ходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Nio ES8 потрапив у ДТП на швидкості 174 км/год і згорів разом із водієм

Отримав на 23% більшу батарею: Audi оновила флагманський електромобіль SQ8 e-tron