in

У Британії дадуть акумуляторам електромобіля Jaguar I-Pace друге життя: як використають

Навіть після того, як тягові акумулятори електромобілів перестають бути корисними водіям, вони зазвичай ще зберігають від 70 до 80 відсотків залишкової ємності. Це великий потенціал, який можна й надалі використовувати у таких проектах, як зберігання енергії для національної електромережі, і саме цим JLR і почала займатись.

Співпрацюючи з Wykes Engineering Ltd, автовиробник знайшов спосіб перетворити старі акумулятори Jaguar I-Pace на великомасштабні рішення для зберігання енергії для Сполученого Королівства. Ефективна система взагалі не вимагає модернізації акумуляторів. Просто необхідно, щоб блоки були зняті з транспортних засобів, вставлені у стійку та підключені до мережі.

“Наші акумулятори для електромобілів розроблені за найвищими стандартами, і цей інноваційний проект, реалізований у співпраці з Wykes Engineering, доводить, що їх можна безпечно повторно використовувати в енергетичному секторі, щоб розширити можливості поновлюваної енергетики”, – сказав Франсуа Досса, виконавчий директор JLR зі сталого розвитку.

Зібравши батареї з 30 машин, їх можна перетворити на інженерне рішення для зберігання до 2,5 МВт*год енергії за повної потужності. Завдяки їм енергія, що виробляється вітряками та сонячними панелями, може зберігатися та перерозподілятися, коли це необхідно.

Це важливо, тому що подібні системи відновлюваної енергії працюють лише тоді, коли дозволяє природа, а не тоді, коли людям потрібна енергія. Jaguar планує надати Wykes Engineering 90 батарей до кінця цього року, яких буде достатньо для зберігання 7,5 МВт*год енергії або живлення 750 будинків щодня. Поки що акумулятори поставляються з прототипів та випробувальних електромобілів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Jaguar відкликає кілька сотень електромобілів I-Pace.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Уряд Китаю дозволив Xiaomi виробляти електромобілі

Volvo готує електричний мінівен EM90: що відомо