in

Volvo готує електричний мінівен EM90: що відомо

Volvo випустила тизер EM90, першого в історії компанії електричного мінівена. Представники шведського автовиробника заявили, що EM90 створений для того, щоб максимально ефективно використовувати час, проведений у машині.

У відео також видно скляний дах над першим рядом сидінь і з’єднані ручки передніх і задніх дверей. Це підтверджує той факт, що у EM90 будуть зсувні задні двері. Окремо також варто виділити підсвічений напис Volvo під заднім склом та фірмові задні ліхтарі у стилі молота Тора.

Volvo не опублікувала жодної додаткової інформації про свій новий мінівен, але з більш ранніх повідомлень ми знаємо, що він буде заснований на існуючому мінівені 009 від Zeekr. Ще у січні президент Volvo Cars провів презентацію для представників засобів масової інформації, в якій на слайді згадувався новий мінівен.

Варто також очікувати, що інтер’єр новинки адаптований відповідно до естетичних ідеалів Volvo, включаючи центральний інформаційно-розважальний екран з вертикальною орієнтацією та переважно світлі кольори у оформленні салону.

За даними неназваних джерел у компанії, технічно новий EM90, швидше за все, буде копією “родича” Zeekr 009. Китайський мінівен оснащений парою електродвигунів та системою повного приводу. Силова установка машини видає вражаючі 536 к.с.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, компанія Volvo в Україні оголосила ціни на електромобіль EX30.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У Британії дадуть акумуляторам електромобіля Jaguar I-Pace друге життя: як використають

Mercedes-Benz представив оновлені електромобілі EQA та EQB