in

Заплановане перезавантаження: Jaguar завершить випуск електромобіля I-Pace вже у 2025 році

Електромобілю Jaguar I-Pace не судилось стати частиною нової електричної лінійки компанії. Електричний кросовер буде знято з продажу у 2025 році разом з рештою представників поточного модельного ряду.

Цей крок, офіційно підтверджений генеральним директором JLR Адріаном Марделлом, скасовує припущення його попередника Тьєррі Боллоре про те, що I-Pace після кількох оновлень на довше.

Однак точні дати завершення випуску I-Pace та інших моделей Jaguar ще повністю не визначено, поки компанія чекає, коли вона зможе точніше визначити дату запуску нової лінійки моделей. Наразі Jaguar заявив, що представить свій перший автомобіль нового покоління наприкінці 2024 року та випустить його у 2025 році. Новинки будуть створені на спеціально розробленій модульній архітектурі JEA.

Марделл також зазначив, що I-Pace зараз продається переважно у Великій Британії та континентальній Європі. Він додав, що цей електромобіль дуже допоміг інженерам у розробці інших електромобілів компанії.

За планами Jaguar, після повного оновлення модельної лінійки компанія зможе продавати близько 4000 машин щомісяця проти приблизно 5000 штук зараз. Історично обсяги виробництва Jaguar були набагато вищими, але JLR нещодавно віддала пріоритет виробництву більш прибуткових моделей, включаючи Range Rover, Range Rover Sport і Land Rover Defender, через брак мікросхем.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, новому гібриду Jaguar F-Pace додали запасу ходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Лімітовану версію електромобіля Kia EV6 показали перед офіційним дебютом

Mercedes-Benz готує компактний електричний седан EQC: перші подробиці