in

Електричний пікап Tesla Cybertruck отримав перше велике оновлення: що змінилось

Tesla випустила перше велике оновлення програмного забезпечення для електричного пікапа Cybertruck, яке покращує керованість машини та швидкість зарядки.

За словами власників електромобіля, одним із головних недоліків Cybertruck зараз є програмне забезпечення. Незважаючи на те, що поставки авто почалися кілька місяців тому, Tesla ще не повністю доробила програмне забезпечення електричного пікапа, і в ньому все ще відсутні деякі важливі функції автопілота.

Сьогодні Tesla почала просувати перше значне оновлення програмного забезпечення (2024.2.3) для Cybertruck. Зазначається, що два основних оновлення стосуються керування та заряджання. У Tesla заявили, що “покращили керованість” авто та додали, що оновлення забезпечує “більш узгоджену реакцію на різних типах дорожніх покриттів і більший комфорт на нерівних дорогах в спортивному режимі”.

У компанії також зазначили, що варто очікувати зменшення кренів кузова в режимі Off-Road. Tesla доклала багато зусиль до адаптації підвіски Cybertruck з метою зробити їзду комфортною в більшості умов: з вантажем або без, з буксиром або без, по дорозі та бездоріжжю.

Автовиробник також стверджує, що нове оновлення програмного забезпечення гарантує більш ефективну зарядку, адже тепер Tesla адаптується до рівня потужності кожної зарядної станції постійного струму. Таким чином, підготовка батареї до заряджання може бути більш ефективнішою.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електропікап Tesla Cybertruck не впорався із невеликим сугробом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: електричний комерційний фургон Nissan Interstar з запасом ходу у 460 км показали офіційно

Боротимуться з “китайцями”: Ford розробляє платформу для доступних електромобілів