in

Відео дня: електричний комерційний фургон Nissan Interstar з запасом ходу у 460 км показали офіційно

Японський автовиробник офіційно представив електричний комерційний автомобіль Nissan Interstar. Оновлений фургон має сміливий зовнішній вигляд завдяки широкій решітці радіатора та С-подібним фарам.

У Nissan також заявили, що ця модель має найкращу в своєму класі аеродинаміку та додали, що інженерам вдалось забезпечити зниження опору повітря на 20%, що в свою чергу допомагає збільшити запас ходу на новому електромобілі.

Nissan не вдавався в деталі, але зазначив, що бічні двері на 40 мм ширші, а багажне відділення на 100 мм довше, ніж у попередника. У компанії також заявили, що новинка здатна буксирувати причепи вагою до 2500 кг.

Новий електромобіль Interstar-e оснащений тяговим акумулятором ємністю 87 кВт*год, що забезпечує запас ходу понад 460 км. Оскільки Interstar-e був “розроблений переважно для міської їзди”, компанія також запропонує меншу батарею, ємністю лише у 40 кВт*год. Це повинно зробити модель більш доступною, хоча запас ходу буде зменшено приблизно до 200 км.

Фургон від Nissan став більш маневренним, оскільки має на 1,5 метра менший радіус розвороту. Компанія також зазначила, що модель матиме безліч систем допомоги водієві, включаючи систему екстреного гальмування, систему попередження про сонливість, систему допомоги при розгойдуванні причепа та систему контролю тиску в шинах.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, на концепт-кар Nissan X-Trail e-4ORCE встановили гусениці і завезли в гори.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Chrysler Halcyon покажуть наступного тижня: з’явились перші зображення

Електричний пікап Tesla Cybertruck отримав перше велике оновлення: що змінилось