in

Відео дня: електричний пікап Tesla Cybertruck вперше занурили у воду

Власник Tesla Cybertruck вперше проїхав на електричному пікапі по воді, та провів одне з перших реальних випробувань режиму Wade Mode.

Раніше Ілон Маск говорив про те, що новий електромобіль від Tesla може плавати і на деякий час служити човном. У компанії раніше зазначали, що новинка здатна перетинати водну перепону між Starbase SpaceX і островом Саут-Падре в Техасі, що становить близько 360 метрів.

Судячи з опублікованого відео, водій проігнорував велику кількість попереджень, яку машина вивела на екран мультимедіа. При цьому Tesla чітко заявляє, що “пошкодження транспортного засобу під час руху по бездоріжжю не покриваються гарантією”.

На опублікованому відеоролику також видно, що вода під час руху піднялася досить високо через те, що водій їхав надто швидко, створюючи велику хвилю, але Cybertruck без проблем пройшов через водойму та виїхав на берег.

Проте автор відео зазначає, що не обійшлося без певних пошкоджень. Так, дві пластикові деталі обвісу кузова було зірвано зі своїх кріплень, хоча зазначається, що згодом вони були довстановлені без жодних пошкоджень.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електропікап Tesla Cybertruck не впорався із невеликим сугробом.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Німеччина відміняє дотації на купівлю електричних вантажівок та електробусів: що стало причиною

Близько сотні пікапів на одному фото: Tesla нарощує виробництво електромобілів Cybertruck