in

Проблеми Tesla у Європі продовжуються: електромобілі не зможуть отримати нові номерні знаки

Окружний суд у Швеції визнав, що поштових працівників у країні не можна примушувати доставляти пошту Tesla. Це означає, що автовиробник на даний момент не зможе отримати номерні знаки для своїх нових транспортних засобів.

Профспілкові працівники PostNord вирішили припинити доставку пошти Tesla минулого місяця. Вони заявили, що діють проти автовиробника з солідарності з механіками, зайнятими в його сервісних центрах, які розпочали страйк у жовтні після багатьох років невдалих спроб змусити Tesla підписати колективний договір.

Ембарго PostNord означало, що автовиробник не отримуватиме запасні частини чи пошту, включаючи номерні знаки для нових транспортних засобів. Водночас транспортне агентство повідомило, що, оскільки у нього немає іншого способу доставити номерні знаки Tesla, автовиробнику доведеться чекати, поки закінчиться страйк пошти, щоб отримати їх.

Автовиробник також подав позов до суду, щоб змусити PostNord доставляти пошту та дозволити компанії отримати номерні знаки безпосередньо в Транспортному агентстві. Минулого тижня було видано останню судову заборону, але вчора апеляційний суд скасував це рішення.

“Окружний суд вирішив, що PostNord не можна примушувати здійснювати поставки Tesla до закриття справи”, – йдеться в заяві окружного суду Сольна. У дописі в соціальній мережі X генеральний директор Tesla Ілон Маск написав: “Це божевілля”.

Що ще гірше для автовиробника, працівники скандинавського регіону обіцяють не допомагати Tesla доставляти нові автомобілі до Швеції.

“Вирішальною частиною моделі ринку праці Північної Європи є те, що ми маємо колективні договори, а профспілки підтримують один одного”, – йдеться в заяві фінських портових працівників.

Зазначається, що дія страйку розпочнеться 20 грудня, в той самий день, коли норвезькі профспілки також пообіцяли припинити обробку вантажів та електромобілів Tesla, що прямують до Швеції.

Це, на додаток до подібних кроків з боку транспортників Швеції та Данії, означає, що Tesla не зможе доставляти транспортні засоби до Швеції чи її сусідів. Це не залишає Tesla іншого вибору, окрім доставки машин на автовозах.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, компанія Sixt прибирає електромобілі Tesla з парку прокатних авто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Все заради економії та розробки електромобілів: Volkswagen скоротить 20% свого адміністративного персоналу

Українська компанія EcoFactor встановила 28 зарядних станцій у логістичному центрі Amazon