in

Українська компанія EcoFactor встановила 28 зарядних станцій у логістичному центрі Amazon

Компанія EcoFactor встановила 28 зарядних станцій потужністю 22/44 кВт для забезпечення ефективного заряджання електромобілів, які використовує компанія Amazon на своєму складі в Чехії.

Amazon, яка вже давно займає лідируючу позицію в сфері електронної комерції, обрала EcoFactor як надійного постачальника зарядних станцій завдяки їхнім передовим технологіям та надійності. Зазначимо, що ці зарядні станції мають потужність 22/44 кВт, що дозволяє одночасно заряджати кілька електромобілів, що важливо для оптимізації процесу доставки товарів.

Важливим аспектом вибору EcoFactor є можливість дистанційного програмування зарядних станцій, а також їхня стійкість до різних погодних умов. Це робить експлуатацію станцій більш ефективною та забезпечує надійність процесу заряджання в усіх умовах.

Зараз Amazon розглядає можливість розширення використання подібних зарядних станцій на своїх складах у всій Європі. Це свідчить про зростаючий інтерес до сталої та екологічно чистої технології в сфері логістики та транспорту.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, українська команда EcoFactor перемогла на міжнародних перегонах електромобілів Eco GP в Німеччині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Проблеми Tesla у Європі продовжуються: електромобілі не зможуть отримати нові номерні знаки

Volkswagen допоможе Ford створити електричний кросовер Capri