in

Посунули тогорічного чемпіона: українська команда EcoFactor виграла перегони електромобілів у Румунії

Українські електромобілісти стали кращими у другому етапі суперслалому.

Команда EcoFactor, заснована однойменною групою компаній, яка займається виробництвом зарядних пристроїв для електромобілів, розвитком зарядної інфраструктури, розробкою і створенням комерційного транспорту на електротязі, продажем та сервісним обслуговуванням електромобілів, приняла участь у національному чемпіонаті FRAS в Румунії. Другий етап суперслалому став переможним для наших хлопців та дівчат.

На рахунку команди одразу декілька перемог. Так, засновник групи компаній EcoFactor і за сумісництвом капітан команди Сергій Вельчев став перший у абсолюті (змагання між усіма учасниками перегонів незалежно від класу) та першим у класі Е2 (електромобілі потужністю понад 250 к.с. у серійному виконанні). Другим у тих же категоріях став Олександр Хоменко — двократний чемпіон України з Time Attack.

Перше місце у жіночому класі зайняла наша Таіра Дзгоєва — майстер цеху Tesla Community Service. Також честь України у перегонах захищав директор Tesla Community Service Іван Попов.

Успіхи наших спортсменів стали великим розчаруванням, а судячи з виразу обличчя, й величезною несподіванкою для румунського гонщика, торішнього переможця чемпіонату.

Цього сезона українська команда планує взяти участь у чемпіонаті супер слалому в Румунії та чемпіонат Eco Grand Prix в Європі. Також в планах підготовка до наступного сезону Time Attack в Україні.

Як раніше повідомляв Autogeek, електричний кросовер Volkswagen ID.4 відправили на серйозні перегони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!