in

Понад 144 км за 5 хвилин: Lotus показав надшвидку зарядну станцію для електромобілів

Lotus пообіцяв до 2028 року перейти на випуск виключно електромобілів. Зазначається, що окрім розширення лінійки електричних моделей, компанія  також зосереджена на розробці власних рішень для зарядки. Так, автовиробник, що належить Geely, представив новий універсальний зарядний пристрій постійного струму з рідинним охолодженням, що забезпечує швидкість заряджання до 450 кВт за годину.

З такою потужністю електричний кросовер Lotus Eletre R може поновити запас ходу на рівні 144 км лише за 5 хвилин, або 120 км, використовуючи зарядний пристрій на 350 кВт. Нові зарядні пристрої від Lotus також включають блок живлення та модульний зарядний термінал з в рідинним охолодженням. Кажуть, що ці пристрої ідеально підходять для майданчиків відпочинку на автомагістралях, оскільки блок живлення забезпечує вихідну потужність до 480 кВт, а зарядний термінал може живити енергією до чотирьох електромобілів одночасно з максимальною потужністю струму у 600 А.

Lotus сподівається, що більш висока швидкість заряджання в поєднанні з покращеною зарядною інфраструктурою допоможе покупцям подолати хвилювання про запас ходу. Компанія пообіцяла, що її клієнти зможуть “легко перейти на цю вихідну потужність без додаткових витрат на апаратне забезпечення, як тільки постачальники послуг на ринку розгорнуть оновлення мережі”.

Перші надшвидкісні зарядні пристрої під брендом Lotus вже запущені в Китаї. У другому кварталі 2024 року Lotus розширить свою мережу зарядних станцій на Близький Схід і “більшість європейських країн”.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Lotus побудував повністю електричний 4-дверний гіпергранд-турер Emeya.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla представила нову версію фірмового автопілоту

Гроші пустять на розвиток електромобілів: Toyota планує продати акції Denso за 4,7 мільярди доларів