in

Гроші пустять на розвиток електромобілів: Toyota планує продати акції Denso за 4,7 мільярди доларів

Японський автовиробник планує виручити близько 4,7 мільярда доларів від продажу акцій постачальника автомобільних запчастин Denso. Незважаючи на продаж долі у компанії, Toyota залишиться найбільшим акціонером фірми.

Загалом на продаж виставлять приблизно 10 відсотків акцій Denso. Половину акцій продасть власне Toyota, а її дочірні компанії Toyota Industries, що виробляє навантажувачі, і Aisin, яка постачає двигуни, КПП та інші компоненти, продадуть решту акцій.

У той же час Denso планує викупити частину акцій, які вже є на ринку, щоб запобігти падінню ціни акцій занадто різко. Однак акції компанії вже впали на 4,9 відсотка після перших повідомлень про майбутні торги.

У разі схвалення цей пакет акцій стане другим за величиною на ринку Японії цього року після продажу акцій Японського поштового банку, і найзначнішою транзакцією в автомобільній промисловості за останні десять років.

Оскільки ці дії не були офіційно оголошені, Toyota ще офіційно не оприлюднила їх обґрунтування. Але за даними джерел, кошти можуть направити на розробку електромобілів. Компанія наразі збільшує виробництво електромобілів, що є капіталомістким заходом завдяки дослідженням, розробкам і переналаштуванням виробництва.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota переведе позашляховик Land Cruiser та мінівен HiAce на водень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Понад 144 км за 5 хвилин: Lotus показав надшвидку зарядну станцію для електромобілів

Оновлений електромобіль Tesla Model 3 отримає “активний” капот: як це працює