in

Оновлений електромобіль Tesla Model 3 отримає “активний” капот: як це працює

Оновлений електромобіль Tesla Model 3 2024 модельного року не тільки може похвалитися більш сучасним зовнішнім виглядом порівняно зі своїм попередником і дещо покращеними враженнями від водіння, але й новими функціями безпеки.

Мабуть, одне з найбільш значущих удосконалень безпеки, представлених у Tesla Model 3 – це новий “активний капот”. Ця система нещодавно була описана в онлайн-посібнику користувача автомобіля, і, як зазначається, вона призначена для пом’якшення травм голови пішоходів і велосипедистів під час лобових зіткнень.

Капот опирається на інформацію з датчиків у передній частині електромобіля для виявлення зіткнення з пішоходом, і якщо авто рухається зі швидкістю від 30 до 52 км/год, у разі ДТП машина підніме задню частину капота на приблизно 80 мм. У Tesla кажуть, що це зменшує ймовірність травм завдяки збільшенню простору між капотом і компонентами під ним.

У разі “розгортання” активного капота на центральному екрані інформаційно-розважальної системи відображатиметься сповіщення та звуковий сигнал, сповіщаючи власників відвезти машину до найближчого сервісного центру Tesla для обслуговування датчиків і приводів.

Хоча ця система є новою для Model 3, вона не нова для Tesla і раніше була доступна для Model S і Model X на окремих ринках. Крім того, багато інших виробників автомобілів продають автомобілі з подібною системою безпеки протягом багатьох років, включаючи такі марки, як GM, Mercedes, Mazda, Hyundai, Kia, Jaguar, Volvo та багато інших.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla та Ілон Маск знали про критичний дефект автопілота.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Гроші пустять на розвиток електромобілів: Toyota планує продати акції Denso за 4,7 мільярди доларів

Майже 4000 автомобільних дилерів благають Байдена уповільнити просування електромобілів: подробиці