in

Затримався на зарядці – плати: Tesla ввела штраф за простій на зарядних станціях

Tesla оголосила, що вводить на власній мережі зарядок штраф за простій на станціях після завершення процесу зарядки. Зазначається, що якщо Supercharger зайнятий, а ваш електромобіль заряджений на 90 або більше відсотків, компанія буде додавати до рахунку додатково 1 долар за кожну хвилину “простою”.

У Tesla уточнюють, що комісія буде додана, лише якщо місце зайняте, що ви можете перевірити на екрані інформаційно-розважальної системи вашого автомобіля. Крім того, користувачі будуть попереджені про майбутню додаткову плату в своєму телефонному додатку, і їм буде надано п’ять хвилин, щоб дістатися до свого електромобіля та перемістити його.

Проте плата за простій може нараховуватись, навіть якщо поруч є доступні зарядні порти, і що немає верхньої межі того, наскільки ця сума може “набігти”.

У компанії зазначають, що найближчими роками місця на Supercharger стануть більш перевантаженими, а черги – довшими. Більшість великих автовиробників оголосили, що в найближчі роки їхні електромобілі використовуватимуть зарядний стандарт NACS, як у Tesla.

Ймовірно, це призведе до збільшення трафіку на станціях, оскільки все більше транспортних засобів стають сумісними з мережею автовиробника.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, випадковий свідок дізнався про реальний запас ходу електропікапа Tesla Cybertruck.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Дозволить створювати дешеві електромобілі: Northvolt розробляє безкобальтову батарею

Після восьми пожеж: Jeep відкликає гібридні Wrangler 4xe PHEV