in

Після восьми пожеж: Jeep відкликає гібридні Wrangler 4xe PHEV

В останні місяці плагін-гібридний Jeep Wrangler 4xe став одним із найбільш продаваних гібридів з можливістю зовнішньої зарядки. Але цей статус може злетіти нанівець, оскільки автовиробник відкликає тисячі позашляховиків через ризик пожежі.

На даний момент автовиробник не говорить багато, але перевірка даних клієнтів призвела до внутрішнього розслідування, яке виявило вісім пожеж автомобілів. Усі постраждалі моделі були припарковані та вимкнені, а шість підключено до зарядних пристроїв.

Це, очевидно, викликає тривогу, тому

відкликає 32 125 Wrangler у Сполучених Штатах, 3 856 у Канаді та ще 9 249 в Європі та Азії. Загалом це 45 230 одиниць, і компанія зазначила, що на даний момент ці цифри є лише приблизними.

Відкликна кампанія стосується позашляховиків Wrangler 4xe 2021-2024 модельних років, і компанія вже розробила вирішення проблеми. Мова йде про оновлення програмного забезпечення. Однак автовиробник сказав, що якщо буде виявлено певний код помилки, то акумулятори також будуть замінені. За оцінками компанії, лише один відсоток транспортних засобів має дефект.

До вирішення проблеми автовиробник рекомендує власникам дефектних авто утриматися від підзарядки та паркуватися на вулиці, подалі від будівель та інших транспортних засобів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, кросовер Jeep Avenger обладнали новою гібридною системою e-Hybrid.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Затримався на зарядці – плати: Tesla ввела штраф за простій на зарядних станціях

Перевершив очікування автовиробника: електромобіль Fisker Ocean Sport показав неочікуваний запас ходу