in

Ще більш економічний: кросовер Jeep Avenger обладнали новою гібридною системою e-Hybrid

На хвилі значного успіху продажів Jeep Avenger, бренд Jeep ухвалив рішення розширити модельний ряд цього популярного кросовера – й представив нову версію Jeep Avenger e-Hybrid.

Компактний кросовер Jeep Avenger e-Hybrid забезпечує виняткові враження від водіння та одночасно дозволяє знизити CO2 – усе завдяки використанню інноваційної покращеної гібридної технології 1.2T e-DCT6 P2 48V MHEV. Замовити нову модель Jeep Avenger e-Hybrid європейські клієнти зможуть вже наприкінці листопада поточного року.

Піонери електрифікації бренду Jeep

Jeep постійно рухається у напрямку нової концепції електрифікованої мобільності, що дозволяє покращити ходові якості, рівень комфорту, паливну економічність, дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Стратегія електрифікації стартувала в Європі наприкінці 2020 року та знайшла своє відображення у вигляді технології 4xe Plug-In Hybrid на автомобілях Jeep Compass, Jeep Renegade, Jeep Wrangler, Jeep Grand Cherokee.

Наступним кроком в 2023 році стала поява першого в історії бренду повністю електричного транспортного засобу – йдеться про компактний кросовер Jeep Avenger. Він чудово поєднав культову ДНК бренду Jeep з компактними розмірами, унікальними можливостями, привабливим стилем, чудовою функціональністю та технологічністю. Наче «чистий прояв концентрованої свободи», електричний кросовер Jeep Avenger гарантує впевненість та спокій за будь-яких умов: як на дорозі, так і поза її межами. І тепер новий Jeep Avenger e-Hybrid готовий запропонувати ще більше впевненості під час довготривалих заміських подорожей, а також ще більше комфорту під час щоденних коротких поїздок у великому місті.

Надсучасний електричний привод

Гібридний силовий агрегат нового Jeep Avenger e-Hybrid є вершиною технологічних досягнень, що забезпечує винятковий комфорт та гарну продуктивність за будь-яких умов.

Цього вдалось досягнути завдяки поєднанню бензинового двигуна та електроприводу. Передові технології нового Jeep Avenger e-Hybrid гарантують максимально легке та зручне керування, дозволяючи клієнтам насолоджуватись повністю електричною мобільністю під час руху на низьких швидкостях. Також варто відзначити використання автоматичної 6-ступеневої коробки перемикання передач e-DCT6 з подвійним зчепленням та вбудованим електромотором, який використовується у складі гібридної системи.

Електродвигун покращує ефективність руху та задоволення від водіння, а також дозволяє транспортному засобу рухатися з вимкненим двигуном внутрішнього згоряння за певних умов. Наприклад, режим повністю 100% електричного приводу активується під час руху в умовах міста зі швидкістю до 30 км/год: так вдається досягнути автономності пробігу до 1 км у електричному режимі. Крім того, електропривод може спрацьовувати на міських та позаміських дорогах, коли водій відпускає педаль акселератора та є стабільні умови руху – в цьому випадку можна вимкнути бензиновий двигун та заощаджувати пальне.

Гібридна технологія з електромотором також дозволяє швидко запускати бензиновий двигун. Нарешті, також забезпечується плавний та безшумний перехід/перемикання в роботі між двигуном внутрішнього згоряння та електромотором під час їх окремої або сумісної роботи.

Ключ до продуктивності гібридного силового агрегату 1.2T e-DCT6 P2 48V MHEV кросовера Jeep Avenger e-Hybrid полягає в гармонійному поєднанні сучасного бензинового 1,2-літрового 3-циліндрового двигуна внутрішнього згоряння потужністю 100 к.с., 48-вольтової літій-іонної акумуляторної батареї, яка забезпечує енергією електромотору гібридної системи, а також інноваційною 6-ступіневою коробкою перемикання передач з подвійним зчепленням та вбудованим електродвигуном. Саме в конструкції коробки передач передбачено електромотор P2 потужністю 21 кВт (29 к.с.) та електричний інвертор-перетворювач для його живлення. Таким чином, нова 6-ступенева коробка перемикання передач виступає центральним елементом гібридної системи, яка поєднує два двигуни – бензиновий та електричний – для оптимізації їх робочих режимів та досягнення максимальної ефективності руху за будь-яких умов.

Електромотор збільшує крутний момент на низьких обертах, забезпечує тихий та миттєвий старт з місця, плавне і швидке прискорення. Чистий 100% електричний привод також дозволяє реалізувати функцію «e-creeping»: завдяки електромотору, можна здійснювати короткі проїзди вперед без запуску двигуна внутрішнього згорання. Наприклад, ця можливість корисна в заторах, де відчутно допомагає знизити викиди СО2 та споживання палива. Крім того, кросовер Jeep Avenger e-Hybrid може паркуватися в повністю 100% електричному режимі – зручно та тихо, екологічно чисто для довкілля.

Нарешті, гібридна технологія забезпечує можливість рекуперації енергії під час гальмування. Таким чином, водій нового Jeep Avenger e-Hybrid отримує повну свободу руху та комфорт використання гібридної системи без будь-якої додаткової уваги – адже акумулятор заряджається самостійно та автоматично за допомогою рекуперації, усуваючи потребу в необхідності заряджанні від мережі.

У типових умовах водіння, гібридний силовий агрегат може запропонувати до 15% зменшення викидів вуглекислого газу CO2 та споживання палива, порівняно з аналогічним звичайним двигуном внутрішнього згоряння. У питаннях зниження викидів СО2 та скорочення споживання палива також допомагає особливий робочий цикл Міллера, за яким працює двигун внутрішнього згорання. У результаті викиди CO2 складають 111-114 грамів на 1 км – це робить новий Jeep Avenger e-Hybrid дуже вигідним у власній категорії, що надзвичайно важливо для європейського ринку.

Приємна динаміка та вражаючі відчуття під час руху

Новий Jeep Avenger e-Hybrid демонструє прискоренням від 0 до 100 км/год за 11 секунд та приваблює практично миттєвою передачею крутного моменту завдяки електромотору – що особливо приємно для водія. Загальна конфігурація гібридного силового агрегату з використанням електромотору оптимізує продуктивність двигуна внутрішнього згоряння, особливо під час його перезапусків, а також пом’якшує ефект «turbo lag» (турбо-ями). Відповідно, додаткова потужність та крутний момент від електродвигуна, особливо в перші секунди початку руху, забезпечує швидку реакцію на натискання педалі акселератора та винятково позитивні враження від водіння.

Такого вражаючого результату вдалось досягнути завдяки комбінації бензинового турбодвигуна, що видає 74 кВт (або 100 к.с.) максимальної потужності та 205 Нм крутного моменту, електромотору потужністю 21 кВт (або 29 к.с.) з крутним моментом 55 Нм, та новітньої 6-ступеневої трансмісії, яка поєднує ці два мотори в єдине ціле.

Водночас, під час руху в чисто електричному режимі, двигун внутрішнього згоряння вмикається лише за необхідності, коли потрібна додаткова потужність. Це дозволяє мінімізувати викиди СО2 та споживання палива під час повільного руху та маневрування на місці. Результатом є вражаюча економічність Нового Jeep Avenger e-Hybrid – лише 5,1 л на 100 км (змішаний цикл). З урахуванням чудової економічності, 44-літровий паливний бак означає максимальну свободу пересування – все у повній відповідності традиціям бренду Jeep!

Новий Jeep Avenger e-Hybrid – нові візуальні особливості стильного кросовера

Кросовер Jeep Avenger e-Hybrid готовий запропонувати не лише новий силовий агрегат, але й нові функції – наприклад, панорамний скляний дах Open-Air Sky Roof. Останній дарує водію та пасажирам відчуття відкритого неба, незабутні враження від подорожі, покращує загальне задоволення від часу, проведеного за кермом.

Також варто відзначити й інші покращення та технології для досягнення максимального комфорту: водійське сидіння з електроприводом та функцією масажу, оздоблення салону шкіряними елементами тощо. У підсумку, комфортне високотехнологічне сидіння водія забезпечує оптимальну підтримку та додаткове відчуття розслаблення під час довгої подорожі, завдяки чому позитивне враження від водіння Нового Jeep Avenger сягає безпрецедентно високого рівня.

Новинка Jeep Avenger e-Hybrid демонструє покращення як ззовні, так і в середині. Наприклад, зовні Новий Jeep Avenger e-Hybrid може похвалитися спеціальним логотипом, що підкреслює його електрифіковану сутність. А всередині увагу привертає 7-дюймовий або навіть 10,25-дюймовий дисплей, що відображає роботу системи e-Hybrid: обраний режим водіння, актуальний стан двигунів, показник лічильника потужності тощо. Крім того, кросовер Jeep Avenger e-Hybrid оснащений пелюстками під кермом, які дозволяють самостійно обирати передачі та контролювати роботу трансмісії e-DCT6.

А для того, щоб кожна подорож була ще більш приємною, для Jeep Avenger доступні дві онлайн-системи. По-перше – це Connect ONE, що надає допомогу та безпеку в разі потреби. По-друге – це Connect PLUS, що пропонує максимальний перелік онлайн-послуг; головним чином вони зосереджені на навігації. Завдяки цьому, водій може максимально використовувати переваги навігації з мапами, що постійно оновлюються «по повітрю». 

Чудові позашляхові можливості Нового Jeep Avenger e-Hybrid забезпечують система контролю швидкості під час спуску на схилі Hill Descent Control та унікальна система Select Terrain, яка пропонує шість програм керування. Окрім звичного режиму NORMAL для щоденного водіння, також передбачено режим ECO для найкращої економічності, режим SPORT для отримання максимальних враження від динамічного стилю руху, режим SNOW для засніжених та заледенілих доріг, режим MUD для впевненого подолання багнюки, режим SAND для руху по піщаним дорогам. Дуже широкий вибір режимів – для будь-яких погодних та дорожніх умов.

Отже, кросовер Jeep Avenger e-Hybrid демонструє наступний крок бренду в напрямку власної електрифікації та, водночас, наступний крок для розширення власної популярності на європейському ринку. У свою чергу в Україні Jeep Avenger очікується в 2024 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З запасом ходу у 430 км та 350 силами на колесах: електричний кросовер VinFast VF 7 розкрив усі характеристики

Електромобіль Hyundai Ioniq 5 перетворять на повністю автономне авто: подробиці