in

Електромобіль Hyundai Ioniq 5 перетворять на повністю автономне авто: подробиці

Hyundai побудує електричне автономне авто на базі електромобіля Ioniq 5, який вона розробила спільно з компанією Motional. Машина буде вироблятись у новому інноваційному центрі Hyundai Motor Group у Сінгапурі.

Новий об’єкт, відомий як HMGICS, був відкритий на початку тижня і служить новим дослідним центром автовиробника. Інноваційний центр Hyundai об’єднує зусилля експертів у робототехніці та штучному інтелекті, й складається з семиповерхового приміщення площею 86 900 квадратних метрів, яке здатне виробляти до 30 000 електромобілів щороку.

Зазначається, що роботизовані таксі на базі Ioniq 5 будуть запущені в серійну експлуатацію по всій території США з наступного року в рамках програми комерційних послуг Motional. Дві компанії також повідомили, що робототаксі Ioniq 5 щойно було сертифіковано як автономний транспортний засіб 3 рівня відповідно до Федеральних стандартів безпеки автомобільних транспортних засобів США.

Інноваційний центр у Сінгапурі використовує виробничу систему на основі сот, а не традиційний підхід до виробництва на конвеєрі. Приблизно 50% усіх завдань виконуються роботами. Наприклад, співробітники Hyundai можуть моделювати завдання в цифровому просторі, тоді як роботи фізично переміщують компоненти на виробничій лінії.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Hyundai побудує у Саудівській Аравії завод з виробницта електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ще більш економічний: кросовер Jeep Avenger обладнали новою гібридною системою e-Hybrid

Дозволить створювати дешеві електромобілі: Northvolt розробляє безкобальтову батарею