in

У стилі Disney: електромобіль Hyundai Ioniq 5 отримав “дитячу” лімітовану версію

Hyundai представила лімітовану серійну версію свого Ioniq 5 на тему Disney, але, на жаль, вона відмовилася від цифрової решітки радіатора, що була представлена на однойменному концепт-карі.

Нагадаємо, що Hyundai представив електромобіль Ioniq 5 Disney100 Platinum Concept на автосалоні в Нью-Йорку на початку цього року, і тепер дійшов час до серійної модифікації авто.

Спеціальне видання відрізняється по поєднанню кольору Gravity Gold Matte та колісним дискам, які нагадують Міккі Мауса. Модель також має значок “Disney100 Platinum”.

Інформаційно-розважальна система отримала спеціальні шпалери з логотипом Disney100, а також “піксельний пил”. Також у салоні авто прописались унікальні килимки та тиснені логотипи Disney100 на передніх сидіннях і центральній консолі.

Зазначається, що всього буде випущено 1000 екземплярів спеціального видання. Відомо, що Ioniq 5 Disney100 Platinum Edition надійде в продаж на початку наступного року.

Анджела Зепеда з Hyundai Motor America додала, що компанія в захваті від запуску нового електромобіля у версії Disney100 Platinum Edition у серійне виробництво. Цікаво, що американська презентація серійної версії відбулась під час шоу “Танці з зірками”.

Нагадаємо, Як раніше повідомляв AUTOGEEK, король дрифту Кеїчі Цучия показав майстер-клас на Hyundai Ioniq 5 N.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобілі BMW, Mini і Rolls-Royce отримають зарядний роєм від Tesla: названі терміни

Для Дакару: японські автовиробники розробили унікальне багі, що працює на водні