in

Електромобілі BMW, Mini і Rolls-Royce отримають зарядний роєм від Tesla: названі терміни

Баварський автовиробник для усіх своїх брендів запроваджує стандарт зарядки Tesla NACS у США та Канаді, завдяки чому власники BMW, Mini і Rolls-Royce матимуть доступ до мережі Supercharger вже на початку 2025 року.

BMW Group оголосила, що приєдналася до автовиробників, які переймуть Північноамериканський стандарт зарядки (NACS), що підтримується Tesla в електричних і електрифікованих авто, які вона продає в Північній Америці.

Це означає, що з початку 2025 року автомобілі під брендами BMW, Mini та Rolls-Royce з заводу матимуть можливість використання тих самих зарядних станцій, що й автомобілі Tesla. Крім того, вони зможуть знаходити розташування Supercharger на дисплеї свого електромобіля, а власники зможуть здійснювати відповідні платежі за зарядку через фірмовий додаток.

Рішення стосується лише електромобілів і гібридів, які продаються в США та Канаді. У Європі автовиробник продовжуватиме використовувати розетку стандарту CCS.

BMW Group приєднується до конкурентів, які планують прийняти розетку NACS для своїх електромобілів у найближчому майбутньому. Ford був першим автовиробником, який оголосив про прийняття стандарту зарядки, перш ніж до нього приєдналися GM, Rivian, Volvo, Mercedes, Nissan, Jaguar та Hyundai Group.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, новий електромобіль BMW iX2 показали офіційно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У Китаї показали футуристичний електричний мінівен Li Auto Mega

У стилі Disney: електромобіль Hyundai Ioniq 5 отримав “дитячу” лімітовану версію