in

Продажі електромобілів у Німеччині суттєво знизились: стало відомо, який виробник втратив найбільше

Продажі електромобілів у Німеччині скоротились в середньому на 16,4 відсотка за перші шість місяців 2024 року.

Для прикладу, продажі Tesla з січня по червень в Німеччині впали на 41,6 відсотка у порівнянні з тим же періодом минулого року. Порівнявши цифри лише за червень, можна помітити, що продажі впали на 42,2 відсотка.

Важко позитивно оцінити такі показники, тим більше, враховуючи, що автомобільний ринок Німеччини в цілому виріс у першій половині 2024 року. Загальний обсяг продажів легкових автомобілів зріс на 5,4 відсотка до 1,47 мільйона одиниць в першому півріччі, та покращився у червні – на 25,8 відсотка і досяг 297 329 екземплярів.

Лідерами росту стали BMW, Volkswagen і Porsche, але не кожен німецький бренд має привід для радощів. Продажі Audi впали на 17,1 відсотка, а результати Mercedes погіршились на 12,7 відсотка. Своєю чергою, Seat довів, що його ще рано списувати з рахунків, збільшивши продажі за півроку на 37,9 відсотка до 83 426 штук. Продажі Volvo зросли на 59,6 відсотка до 31 763 одиниць, ймовірно, здебільшого через появу у своєму арсеналі електричного кросовера EX30.

Для порівняння, BYD за півроку у Німеччині реалізував 1202 авто, Ferrari відстала від нього лише на 80 проданих машин, але ця цифра являє собою стрибок на 427 відсотків порівняно з показниками минулого року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volkswagen Group планує скоротити персонал у Німеччині, щоб конкурувати з Китаєм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Таємниче електричне купе BMW Neue Klasse з незвичними колесами помітили під час випробувань

Експерти назвали найбільш продаваний електричний пікап у США