in

Експерти назвали найбільш продаваний електричний пікап у США

На жаль, компанія Tesla не розбиває статистику своїх продажів за моделями. У другому кварталі 2024 року автовиробник підтвердив поставки 21 551 електромобілів “інших моделей”, до яких увійшли Model S, Model X, Cybertruck і Tesla Semi.

Однак ми маємо краще уявлення про поставки Tesla Cybertruck у другому кварталі через кілька відкликань. Після кількох відкликань минулого місяця Tesla підтвердила, що станом на 6 червня випустила 11 688 Cybertruck. Попереднє відкликання підтвердило, що Tesla випустила 3878 Cybertruck станом на середину квітня.

Це різниця приблизно в 7800 Cybertruck. Якщо ви віднімете кілька останніх тижнів квітня, а потім додасте одну-дві тисячі випущених машин за решту червня, можна з упевненістю припустити, що Tesla поставила від 8000 до 9000 електричних пікапів Cybertruck протягом другого кварталу.

Для порівняння, Ford продав 7902 пікапи F-150 Lightning у другому кварталі. Своєю чергою, GM поставив 2196 Silverado EV. GM також підтвердив поставку 2929 пікапів і позашляховиків Hummer EV у другому кварталі.

Rivian, як і Tesla, не розбиває поставки електромобілів за моделями, але компанія розкрила, що поставила 13 790 авто на електротязі. Відомо, що на позашляховик R1S припадає більшість поставок. Тому, швидше за все, на пікап R1T приходиться близько 4000 реалізованих одиниць.

Це може означати, що Tesla Cybertruck зараз є найбільш продаваним електричним пікапом у США.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, українці створили унікальний електромобіль для всесвітньої виставки тюнінгу SEMA та перетворили Tesla Model 3 в кабріолет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Продажі електромобілів у Німеччині суттєво знизились: стало відомо, який виробник втратив найбільше

Чи готові власники електромобілів у Європі знову пересісти на авто з ДВЗ: результати дослідження