in

Зовні Mercedes – насправді Tesla: українці створили унікальний електромобіль для всесвітньої виставки тюнінгу SEMA

Українські майстри тюнінгу з компанії TSK побудували унікальну автівку для всесвітньої виставки SEMA, яка днями мала місце в США. Електромобіль під назвою Tesla Gullwing отримав дуже схвальні оцінки журі і потрапив до топ-40 найкращих проєктів світу на фестивалі.

Електромобіль був побудований на базі стандартної Tesla Model 3. В основу кузова було покладено дизайн, який колись було намальовано для бренду Mercedes-Benz. В принципі, це і пояснює наявність значка Mercedes на решітці радіатора. Окрім значка та зовнішньої схожості, від Mercedes в автомобілі нічого немає.

Як розповідає засновник компанії TSK Богдан Головатюк, спочатку навіть були перестороги, чи потрібно взагалі лишати лого Mercedes на машині, яка не має жодного відношення до бренду. Але все ж таки залишили.

Tesla Gullwing отримала двері, що відкриваються вгору. Так, як це реалізовано в електричному кросовері Tesla Model X, та як було колись в спортивному автомобілі Mercedes 300 SL (Gullwing), який випускався з 1954 по 1957 роки.

“Це найдорожча Tesla і одночасно найбільш технологічний класичний автомобіль з автопілотом, додатком, оновленнями та доступом до зарядних станцій Supercharger. Tesla Gullwing увійшла до топ-40 найкращих проєктів на фестивалі тюнінгу SEMA 2023 і могла бути першим електромобілем, який увійшов до топ-12, але поки що, здається, не на часі”, – розповів Богдан Головатюк у коментарі для AUTOGEEK.

Характеристики електромобіля Tesla Gullwing від українських майстрів тюнінгу TSK теж вражають. До 100 км/год він розганяється за 3,9 секунди – це швидше, ніж будь-який автомобіль в такому кузові. Запас ходу цього унікального авто складає близько 350 км на одному заряді.

За словами Богдана Головатюка, метою цього проєкту було показати, що не важливо, який в автомобіля може бути кузов – головне, технології.

“Кузов дуже легко змінити, в цьому нема ніякої проблеми. Головне, що у нас найбільш оптимізований, найбільш ефективний електромобіль, який приховано під скловолоконною оболонкою”, – зазначає засновник TSK.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Stellantis вклався грошима в китайського виробника електромобілів Leapmotor: в концерні розповіли, навіщо

Крутіші, ніж у Tesla: BMW показала акумулятори нового покоління