in

Крутіші, ніж у Tesla: BMW показала акумулятори нового покоління

Компанія BMW анонсувала тягові акумулятори для електромобілів нового покоління. Стверджується, що нові елементи батареї збільшують запас ходу на 30% і скорочують пов’язані з виробництвом викиди вуглецю на 60%.

У BMW вважають, що нещодавно розроблені елементи батареї шостого покоління не просто представляють собою величезний стрибок у порівнянні з батареями, які вона зараз використовує, але є навіть більш досконалими, ніж елементи, що лежать в основі поточних моделей Tesla.

Німецький виробник автомобілів нещодавно розпочав виробництво зразків своїх нових акумуляторних елементів у Центрі компетенції BMW Group Cell Manufacturing Center у Парсдорфі, Німеччина. Ці елементи будуть використовуватися майбутніми електромобілями на базі Neue Klasse від автовиробника.

Насправді, нові елементи діаметром 46 мм і висотою 95 мм або 120 мм (залежно від версії) забезпечують на 20% більшу щільність енергії, до 30% більший запас ходу та на 60% менші викиди вуглецю при виробництві, ніж поточні елементи батареї BMW. Зазначається, що вони зможуть забезпечити моделі Neue Klasse запас ходу до 800 км. Нові батареї мають більший вміст нікелю та нижчий вміст кобальту на стороні катода та більший вміст кремнію на стороні анода.

“Насправді ми не бачимо розриву з Tesla.  У нас є конструкція батареї, яка відповідає нашим продуктам, і наше уявлення про те, як їздові характеристики реалізуються в наших автомобілях”, – зазначив керівник виробництва BMW Group Мілан Неделькович.

За словами Недельковича, BMW прагне вдосконалити схему виробництва акумуляторних елементів у Центрі компетенції з виробництва батарей, перш ніж дати добро своїм постачальникам на початок повномасштабного виробництва.

“Якщо ви хочете приготувати щось справді смачне, вам потрібен хороший рецепт, а рецепт визначає смак. Ми розробляємо рецепт, а саме хімію та фізику процесу. Ми змінюємо вміст і перевіряємо, як кожний окремий інгредієнт впливатиме на ефективність”, – зазначив Неделькович.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, продажі електромобілів BMW і Mercedes-Benz зросли майже на 80%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Зовні Mercedes – насправді Tesla: українці створили унікальний електромобіль для всесвітньої виставки тюнінгу SEMA

Вперше в історії: гібридні Ferrari обійшли за продажами суперкари з ДВЗ