in

Потужністю 1000 сил: українцям довірили побудувати найшвидшу Tesla для поліції Лос-Анджелеса

Компанія Tesla Service Kyiv (TSK), яку заснували українці, представила свій новий ефектний проект – справжній поліцейський електромобіль на базі Tesla Model S Plaid. Замовлення на створення унікального авто на електротязі інженери з TSK отримали від поліцейського департаменту Лос-Анджелеса.

Цікаво, що знайдений електромобіль має цікаву долю. Машина була викрадена та попереднім “власником” розбиралась на запчастини безпосередньо у дворі багатоповерхового будинку. Небайдужі сусіди викликали поліцію, яка і виявила, що машина знаходиться в угоні. Після евакуації машину передали місцевому відділку поліції.

Цікаво, що за вимогою правоохоронців Лос-Анджелеса, електромобіль отримає не лише фірмовий силовий бампер та яскраву “люстру”, але й каркас безпеки, пару спортивних крісел. За словами авторів проекту, нова поліцейська машина матиме потужність силової установки у 1000 сил та стане найшвидшою Tesla Model S Plaid, якій дозволено експлуатація на дорогах загального користування. Електромобіль здатен розганятись з місця до першої сотні лише за 2 секунди, а максимальна швидкість перевищує 300 км/год.

“В сучасному місті немає такого авто, який здатен у такий короткий термін так швидко розігнатись. Уявіть, що машина за шість секунд розганяється до 200 км/год і фактично беззвучно”, – зазначив засновник TSK Богдан Головатюк.

Надшвидкий електромобіль зможе фактично безшумно наздоганяти будь-які авто злочинців на хайвеях та максимально швидко прибувати на виклики у містах.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, українці створили унікальний електромобіль для всесвітньої виставки тюнінгу SEMA та перетворили Tesla Model 3 в кабріолет.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Кілька гібридів та два типи кузова: стало відомо, коли новий Škoda Superb прибуде в Україну

В Україні розпочинаються продажі нового електромобіля Citroen e-Berlingo: названо комплектації та ціни