in

Зміна важливого тренду: відтепер електромобілі з пробігом коштують дешевше, ніж уживані авто з ДВЗ

Згідно з новим дослідженням iSeeCars, розрив цін між автомобілями з ДВЗ та електромобілями, що були в експлуатації, суттєво збільшується.

У травні різниця в середній ціні між вживаними електромобілями та автомобілями на ринку США зросла до найбільшого розриву, що склав 8,5 відсотка, або 2657 доларів. Середня ціна вживаного електромобіля минулого місяця становила 28 767 доларів, а середня ціна авто з ДВЗ – 31 424 доларів.

Для порівняння, в червні 2023 року вживані електромобілі коштували на 25 відсотків більше, або в середньому на 8000 доларів більше, ніж аналоги з бензиновими двигунами. Електромобіль у середньому коштував 40 783 долари, а авто з ДВЗ – 33 469 доларів. Згідно з даними iSeeCars, ціни на електромобілі постійно знижувалися до середини минулого року, стабілізувавшись в останні кілька місяців 2023 року, а потім знову прискорили своє падіння.

Ця тенденція проявляється в різниці в ціні між Tesla Model 3 і BMW 3 Series. У червні минулого року вживана “Тесла” коштувала на 2635 доларів більше, ніж вживана баварський седан. Через одинадцять місяців ціна на Tesla впала на 4806 доларів більше, ніж на BMW. У дослідженні також зазначено, що електромобілі становлять першу сімку вживаних машин, ціни на які найбільше впали за останній рік.

Аналітики iSeeCars у ході дослідження проаналізували понад 2,2 мільйона вживаних машин віком від одного до п’яти років.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla починає будівництво нового великого заводу Megafactory в Китаї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Компанія Apple представила CarPlay нового покоління: які функції з’явились

На другому місці у світі: стало відомо, яка країна випускає найбільше електромобілів у Європі