in

Вперед і вгору: електромобіль Hyundai Ioniq 5 N отримав більше потужності та надгучні динаміки

Цього року Hyundai відправиться на сходження на пагорба Пайк-Пік із чотирма спортивними електромобілями Ioniq 5 N. Два з них будуть дуже близькі до серійних авто, але південнокорейський бренд оголосив, що додатково представить дві оновлені моделі в надії зафіксувати рекорд модифікованого електричного кросовера.

Візуально відмінності між стандартним та допрацьованим Ioniq 5 N очевидні. Hyundai додає агресивний аерокіт, який включає гігантський спойлер, бічні пороги та розширювачі крил. Ви також знайдете 18-дюймові ковані колеса зі сліками Yokohama у арках, підкріплені шестипоршневими гальмами спереду та чотирипоршневими супортами ззаду.

Також Hyundai переналаштував силовий агрегат, щоб отримати додаткові 37 кінських сил від заднього двигуна в режимі. Це дає спецверсії загальну 678 к.с. потужності.

Цікаво, що усі Hyundai Ioniq 5 на Пайк-Пік отримують необхідне обладнання безпеки для участі. Мова йде про оновлені зовнішні динаміки, здатні відтворювати 120 децибел звуку за допомогою системи Hyundai N Active Sound+.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, спортивний електромобіль Hyundai Ioniq 5 N розкрив ціни та детальні характеристики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За 175 000 доларів та власним генератором води: у США створили унікальний трейлер у стилі Cybertruck

Мрія кавомана: популярні електричні пікапи Rivian і Tesla перетворили на кавомашини