in

Мрія кавомана: популярні електричні пікапи Rivian і Tesla перетворили на кавомашини

Rivian R1T і Tesla Cybertruck – це найбільш незвичні та найбільш бажані електричні пікапи. Але все більше ентузіастів намагається перетворити їх у щось більше, ніж просто машини. Електромобілі мають більш ніж достатню ємність акумулятора, щоб витримати навантаження мобільної кав’ярні. Фактично, це одна з причин того, чому MoonWake Coffee Roasters вибрали Cybertruck на роль мобільної кавомашини.

Команда також встановила розсувну рейкову платформу для розгортання обладнання. Додатково у кузові встановили насос та невеликий бак для води. Значна частина обладнання прихована під кавоваркою.

За словами власника MoonWake, Cybertruck чудовий, оскільки він дозволяє їм потрапляти в приміщення, куди традиційні вантажівки з їжею або трейлери можуть не проїхати. Крім того, сам пікап привертає увагу ймовірних клієнтів.

Електричний пікап забезпечує живлення на 110 вольт, тому у його кузові розташувалась каковарка меншої потужності, яка готує виключно еспресо та холодні кавові напої. Наразі незвичні пікапи використовуються виключно в Остіні, штат Техас, і в Каліфорнії. Але не виключено, що з часом ця концепція може набрати обертів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, системи допомоги Rivian карають водія за невиконання команд.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вперед і вгору: електромобіль Hyundai Ioniq 5 N отримав більше потужності та надгучні динаміки

Українські позашляховики YETX відправлять на Мадагаскар