in

Українські позашляховики YETX відправлять на Мадагаскар

Українська компанія Sherp минулого року представила у Туреччині нову модель свого багатоцільового позашляховика під назвою YETX. Нещодавно компанія повідомила, що відправляє партію колісних позашляховиків на острів Мадагаскар.

“Ми зробили все можливе, щоб зробити свій внесок у перспективне майбутнє, доставивши автомобіль YETX на Мадагаскар, четвертий за величиною острів у світі, щоб дістатися до тих, хто цього потребує. Разом ми сильніші”, – зазначили у компанії.

Відомо, що виробництво YETX налагодили на новому заводі у турецькій провінції Бурса у травні минулого року. У 2024 році також планують запустити другу лінію, а в перспективі локалізація виробництва складе до 70%.

YETX розроблений на базі моделі Sherp, яка виробляється у Києві з 2015 року. Новий всюдихід призначений для експлуатації у важкопрохідних місцевостях. Він може використовуватись у пошуково-рятувальних операціях, при гасінні лісових пожеж, для надання швидкої медичної допомоги тощо. Серед потенційних клієнтів YETX гірничодобувні, енергетичні та гуманітарні організації.

Габаритна довжина нового всюдихода — 4 метри, ширина — 2,5 метра, висота — 2,8 метра. Він може долати перешкоди заввишки до 1 метра та схили до 35 градусів. Відомо, що всюдихід використовує невеликий дизельний двигун.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, український всюдихід Sherp планують перевести на електротягу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Мрія кавомана: популярні електричні пікапи Rivian і Tesla перетворили на кавомашини

Розшифровка VIN: Все, що потрібно знати