in ,

У Польщі стартувало виробництво електромобіля Jeep Avenger: всі подробиці

Одразу після вручення титулу Європейського автомобіля року 2023, 31 січня на заводі Stellantis у Тихи Польща стартувало регулярне виробництво Нового Jeep Avenger. 

Компактний Jeep Avenger є ключовим елементом глобальної стратегії електрифікації та першовідкривачем на шляху до того, аби Бренд Jeep  зміг стати світовим лідером позашляховиків з нульовим рівнем викидів.

Новинка від Jeep – це новий повністю електричний позашляховик компактних розмірів, який забезпечує сучасний та технологічний інтер’єр із достатньою кількістю простору для людей і вантажу. І що важливо, все це виключно на електротязі та з запасом ходу в 400 км.

«Новий Jeep Avenger — це перший позашляховик Jeep, який буде вироблятися у Польщі, і це чудовий привід для гордості всієї нашої команди. Ми починаємо 2023 рік із запуску виробництва автомобіля, який уже заслужив визнання клієнтів і експертів галузі»,сказав Томаш Ґембка, керівник заводу Stellantis в Тихи. «Ця унікальна модель від Бренду Jeep пропонує виключно  найсучасніші та інноваційні технології, і все це у 100% електричній версії, що дає покупцям додаткову цінність. Зі свого боку, наша команда в Тихи докладе всіх зусиль, щоб додати ще більше цінності даному продукту – найвищого рівня якості».

Виготовлений у Європі та для Європи, Jeep Avenger пропонує стандартну систему Selec-Terrain і Hill Descent Control, які разом із чудовими кутами заїзду та з’їзду та дорожнім просвітом автомобіля забезпечують вражаючий рівень можливостей у цьому сегменті.

Що стосується електрифікації, Jeep Avenger оснащений електричною силовою установкою нового покоління напругою 400 В, яка поєднує в собі новий електродвигун потужністю 156 к.с. з крутним моментом 260 Нм і нову акумуляторну батарею ємністю 54 кВт-год. 

Jeep Avenger був представлений на Паризькому автосалоні 2022 року і уже отримав схвалення як клієнтів, так і експертів галузі. Це підтверджується результатами продажів у Європі, де було продано понад 10 000 одиниць з моменту відкриття замовлень на 1-е видання 1 грудня 2022 року, а потім це продовжилося і з повною лінійкою від 11 січня 2023 року.

І тепер на технологічному заводі Stellantis у Тихи Польща стартувало регулярне виробництво Нового Jeep Avenger. Що важливо, Stellantis в Україні підтримує глобальний план по електрифікації Бренду Jeep та уже зараз працює над тим, щоб Новий Jeep Avenger також був доступний і для українських покупців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

350 км на одному заряді: стали відомі ціни на електрокросовер Lexus RZ 450e

Faraday Future знайшли гроші: виробництво електрокросовера FF91 розпочнеться у березні