in

Відео дня: довгоочікувані електромобілі Tesla Cybertruck з’явились в шоурумах

Tesla почала публічно демонструвати серійні екземпляри довгоочікуваного електричного пікапа Cybertruck в автосалонах. Зазначається, що будь-хто може побачити Cybertruck наживо в декількох виставкових залах за десять днів до того, як власники отримають свої перші авто після 30 листопада.

Для тих, хто не отримав запрошення на подію Tesla Cybertruck Delivery Event 30 листопада, є нова можливість побачити новинку зблизька. Автовиробник демонструє електричний пікап у різних автосалонах по всій країні в очікуванні презентації. На вихідних Cybertruck почав з’являтися в салонах Tesla в Каліфорнії. Трохи більше тижня тому один екземпляр помітили біля виставкового залу в Сан-Хосе та ін.

Незважаючи на те, що до початку продажів залишилось трохи більше тижня, американський автовиробник ще не підтвердив кілька ключових деталей про авто. Спочатку генеральний директор компанії Ілон Маск надав низку цікавих даних про вантажівку під час її дебюту в 2019 році. Але у Tesla досі не оголосили ціни.

Також у секреті тримаються подробиці про силові агрегати новинки. Показники потужності, орієнтовний запас ходу та розмір акумулятора також залишаються предметом припущень. На щастя, залишилося трохи більше тижня, щоб дізнатися усі офіційні подробиці про довгоочікуваний електромобіль.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, випадковий свідок дізнався про реальний запас ходу електропікапа Tesla Cybertruck.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Україні стартують продажі електромобіля Citroen e-С4: запас ходу збільшено до 420 км

Cadillac анонсував два нових електромобілі: що про них відомо