in ,

Випадковий свідок дізнався про реальний запас ходу електропікапа Tesla Cybertruck

Через чотири роки після прем’єри Tesla Cybertruck компанія Ілона Маска так і не оголосила його офіційного запасу ходу. Під час презентації 2019 року йшлося про 800 км, але через два роки технічна інформація про Cybertruck зникла з офіційного веб-сайту компанії.

Озвучити характеристики серійного електропікапа Маск обіцяв під час передачі перших клієнтських автомобілів. Цей захід мав відбутися наприкінці вересня цього року. За останніми даними, церемонію відкладено на кінець жовтня.

Але завдяки користувачам форуму Клубу власників Cybertruck стало відомо, що пікап зможе проїжджати без заряджання близько 560 км. З’ясувати це вдалося одному з учасників, який помітив електропікап на Supercharger у Каліфорнії.

Цікаво, що водієві прототипу так і не вдалося зарядити батарею й довелося викликати евакуатор. На запитання про запас ходу інженер Tesla відповів, що радіокеровані пристрої відображають лише відсоток заряду батареї, тому він не знає фактичних цифр, але додав, що Cybertruck «так само гарний чи навіть кращий, ніж Model X».

Для довідки, базова версія Tesla Model X з двома моторами та повним приводом проїжджає 360 км за EPA, а тримоторна Plaid – до 535 км. Яка з цих цифр ближча до реального запасу ходу Cybertruck, ми можливо дізнаємося вже найближчими днями.

Як раніше повідомляв Autogeek, інноваційний електричний кросовер GAC Aion Hyper HT показали офіційно.

За матеріалами: Cybertruck Owners Club

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Кінець епохи нафти: продажі традиційного палива знижуються з року в рік

Кілька гібридів та до 100 км на електротязі: новий Skoda Superb показали офіційно