in

Штраф за ціною Model Y: власникам перших електромобілів Tesla Cybertruck заборонили їх перепродаж

Tesla заборонила власникам Cybertruck перепродавати новий електричний пікап протягом першого року після доставки, якщо вони не отримають прямого дозволу виробника автомобіля та не нададуть Tesla можливість викупити його.

Cybertruck є, мабуть, найбільш очікуваним новим продуктом Tesla, і Ілон Маск каже, що перші поставки заплановані на 30 листопада. Хоча Tesla ще навіть не оголосила остаточні характеристики та деталі цін на Cybertruck, вона оновила свою Угоду про замовлення автомобілів.

Власники, які хочуть продати свій електромобіль протягом першого року, можуть зробити це лише з непередбачених причин і повинні повідомити Tesla в письмовій формі та надати компанії час для викупу. Якщо Tesla відмовиться від покупки авто, власник зможе продати його третій стороні, але тільки після отримання письмової згоди від автовиробника.

Ті, хто порушить контракт, можуть отримати штраф у розмірі 50 000 доларів. Tesla також може спробувати запобігти передачі права власності на електромобіль і відмовитися продавати власнику будь-які майбутні машини.

Виробники автомобілів нерідко перешкоджають власникам бажаних нових транспортних засобів перевертати їх за допомогою таких контрактів. Ford пішов таким шляхом з третім поколінням суперкара GT, а GM – з першими екземплярами GMC Hummer EV. Porsche також часто робить це з обмеженими версіями 911 і наразі змушує покупців нового 911 S/T орендувати свій автомобіль на перші 12 місяців.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, випадковий свідок дізнався про реальний запас ходу електропікапа Tesla Cybertruck.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Можуть їздити лише по парковці: Mercedes-Benz створив сім повністю безпілотних автомобілів

Toyota переведе позашляховик Land Cruiser та мінівен HiAce на водень: подробиці