in

Можуть їздити лише по парковці: Mercedes-Benz створив сім повністю безпілотних автомобілів

Світові автовиробники не можуть втриматися від можливості нагадати світу, наскільки вони кращі за своїх конкурентів. Варто поглянути на BMW і Mercedes-Benz. У п’ятницю минулого тижня BMW оголосила, що нарешті може запропонувати технологію автономного водіння третього рівня на своєму BMW 7-Series. Це повідомлення з’явилось набагато пізніше, ніж схожа інформація від Mercedes-Benz, але система BMW може працювати в темряві.

Лише через кілька днів після повідомлення від BMW, Mercedes-Benz повідомив, що має вже сім машин з автономною технологією 4-го рівня. Цей рівень автопілоту дозволяє автомобілям самостійно долати більшість дорожніх ситуацій на більшості доріг. Роботизовані таксі, такі як Chevy Bolt Cruise, мають саме четвертий рівень автономності. І Mercedes-Benz повідомив, що седан і універсал E-Class, кросовери EQE та EQS, а також седани EQE, EQS і S-Class також доступні з технікою 4 рівня.

Але є величезне зауваження. Автомобілі можуть демонструвати свої навички автоматизованого керування лише в межах однієї парковки в аеропорту Штутгарта. Клієнти заїжджають на автостоянку, виходять з автомобіля та відправляють його на заздалегідь заброньоване місце за допомогою програми для смартфона, яка активує систему Intelligent Park Pilot автомобіля.

Mercedes-Benz і Bosch отримали схвалення на впровадження системи в листопаді минулого року. Згідно з планом, інші паркінги по всьому світу могли б запропонувати таку саму функціональність, якщо це дозволяло б законодавство.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, до 2030 року Mercedes-Benz встановить 10 000 швидкісних зарядних станцій для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

5 рішень Bosch для електромобілів, про які ви не знали

Штраф за ціною Model Y: власникам перших електромобілів Tesla Cybertruck заборонили їх перепродаж