in

До 2030 року Mercedes-Benz встановить 10 000 швидкісних зарядних станцій для електромобілів

Mercedes-Benz запускає властну глобальну зарядну мережу для електромобілів. Три перші фірмові станції під назвою Mercedes-Benz Charging Hubs відкриються вже у жовтні. Як повідомили в компанії, їх встановлять в Атланті (США), Ченду (Китай) та Мангеймі (Німеччина).

Наприкінці 2024 року компанія планує мати понад 2000 точок швидкої зарядки, а до 2030 року їх кількість перевищить 10 000 одиниць. Загалом до цього моменту фірмова мережа Mercedes-Benz має налічувати 2000 хабів у Північній Америці, Європі, Китаї та на інших основних ринках.

Потужність зарядних пристроїв складе до 400 кВт й коливатиметься залежно від ринку. Також різними будуть зарядні роз’єми (CCS1, CCS2, NACS та GB/T) та поділ потужності.

Термінали планують встановлювати у фірмових дилерських центрах та в основних зонах руху. Зарядні станції обладнають навісами, камерами відеоспостереження та світлодіодними стендами з інформацією про наявність та доступність зарядки. Також обіцяні обов’язкові для будь-якої АЗС прохолодні напої, закуски та туалети.

Мережа Mercedes-Benz обслуговуватиме електромобілі всіх брендів, але «своїм» обіцяні особливі привілеї. Наприклад, можливість зарезервувати термінал через сервіс Mercedes-Benz me Charge. Інформація про зарядки буде інтегрована в систему навігації. Це дозволить вибудовувати маршрут з урахуванням необхідності в підзарядці та розташування терміналів. Також заявлено про використання мережею виключно відновлюваної енергії, включаючи сонячну.

Паралельно з розвитком власної мережі Mercedes-Benz продовжить співпрацю з Ionity у Європі. Крім того, компанія візьме участь у розвитку зарядної мережі у Північній Америці у складі спільного підприємства, створеного із шістьма іншими ОЕМ-виробниками.

Як раніше повідомляв Autogeek, Mercedes-Benz представив оновлені електромобілі EQA та EQB.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Майже 300 “сил” за $140 000: класичний Mini Cooper схрестили з Tesla

Системи допомоги Rivian карають водія за невиконання команд