in

Shell відкрила найбільшу у світі зарядну станцію для електромобілів: де знаходиться

Компанія Shell найближчим часом збудує найбільшу у світі зарядну станцію для електромобілів, яка одночасно зможе заряджати 258 машин.

Китайський виробник автомобілів Build Your Dreams (BYD) у партнерстві з нафтогазовою компанією Shell відкриває величезну зарядну станцію для електромобілів у Шеньзені, Китай. Вона має 258 громадських точок швидкої зарядки, що робить її найбільшою у світі зарядною станцією для електромобілів.

Станція отримала назву Shell Recharge Shenzhen Airport EV Station. Вона вкотре доводить, що нафтові компанії зацікавлені в бізнесах навколо електромобілів. Це контрастує з початковими зарядними мережами, створеними багато років тому, ініціаторами яких були такі автомобільні бренди, як Tesla.

У Сполучених Штатах мережа зарядних станцій Tesla є значною, але ми ще не бачили, щоб американський виробник автомобілів поставив таку кількість зарядних пристроїв лише в одному місці. У Shell стверджують, що нова станція може обслуговувати понад 3300 електромобілів за один день протягом періоду пробної експлуатації.

Зважаючи на розмір, виникає питання, чи не робить вона величезної “просадки” в електромережі регіону. Це, однак, не так, оскільки Shell каже, що станція може самостійно генерувати до 300 000 кВт*год електроенергії завдяки сонячним батареям на даху.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, до 2030 року Mercedes-Benz встановить 10 000 швидкісних зарядних станцій для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Рекордсмен за кількістю патентів: BYD зареєстрував понад 13 тисяч винаходів

Електричний пікап для копів: Tesla Cybertruck одягли у поліцейську ліврею