in ,

Електричний пікап для копів: Tesla Cybertruck одягли у поліцейську ліврею

Tesla Cybertruck може стати «поліцейським автомобілем наступного покоління». У поліцейській лівреї та з написом Oracle на боковині електропікап Tesla постав перед учасниками конференції CloudWorld 2023 компанії Oracle, щоправда, лише у вигляді рендеру. Презентував поліцейський Cybertruck засновник компанії Ларрі Еллісон, який також являється акціонером Tesla, а донедавна входив до її ради директорів.

Компанія Oracle спеціалізується на випуску систем управління базами даних, програмного забезпечення та бізнес-додатків. Це другий за розміром виручки розробник програмного забезпечення після Microsoft, четверта найбільша компанія у сфері інформаційних технологій та великий постачальник серверного обладнання. Як стверджується, Oracle раніше вже запровадила свої програмні рішення у поліцейських автомобілях Tesla у Каліфорнії і, схоже, планує продовжити цей досвід із Cybertruck.

Зі слів Еллісона, електропікап Tesla досить швидкий та неймовірно безпечний. Плюс до всього у нього корпус із нержавіючої сталі, що робить його ідеальним кандидатом на роль поліцейського автомобіля. Крім того, в салоні пікапа встановлені камери та дисплей, який Oracle може використовувати для розгортання своїх програмних рішень.

Останніми роками електромобілі Tesla користуються популярністю в поліцейських управліннях США. Одним із перших пересадити патрульних на електрокросовер Tesla Model Y вирішили у поліції Сомесета. В управлінні порахували, що за 10 років один «Y» заощадить їм $80 000 лише за рахунок бензину та технічного обслуговування.

У США Tesla Cybertruck з’явиться найближчими тижнями. Чи стане він новим поліцейським електромобілем, покаже час.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla суттєво скоротить витрати на виробництво.

За матеріалами: Electrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Shell відкрила найбільшу у світі зарядну станцію для електромобілів: де знаходиться

Всього за $41 000: у Китаї стартувало виробництво електричного родстера MG Cyberster