in

У Британії відкрили найбільшу зарядну станцію для електромобілів: скільки машин поміститься

Компанія BP відкрила, як вона стверджує, найбільшу у Британії зарядну станцію для електромобілів, яка може заряджати до 180 автомобілів одночасно.

Станція отримала назву Gigahub NEC і розташована у Бірмінгемі, поблизу основних розв’язок автомагістралей M42 і M6, може одночасно заряджати до 30 транспортних засобів на пунктах постійного струму потужністю 300 кВт і ще 150 на повільніших зарядних точках змінного струму потужністю 7 кВт.

На станції також розташувався Starbucks, що дозволяє автомобілістам купувати напої та десерти, очікуючи завершення зарядки. Це третій BP Gigahub, який почав працювати в Британії, раніше подібні станції, але дещо менші, запрацювали на Парк-лейн у центрі Лондона та поблизу аеропорту Гатвік.

Акіра Кіртон, віце-президент BP Pulse, сказав, що нова зарядна станція є першою із “сотень центрів”, які компанія планує відкрити цього десятиліття “саме там, де вони потрібні водіям електромобілів”, наприклад, на автомагістралях.

Канцлер Джеремі Хант, який був присутній на відкритті Gigahub, додав, що це “найбільша приватна інвестиція в електрозарядку у Британії”.

Зарядна станція була розроблена і встановлена фахівцем з інфраструктури The EV Network, який підписав «довгостроковий» контракт з NEC Group щодо розширення пропозиції зарядних пристроїв.

Реза Шайбані, генеральний директор і співзасновник EVN, зазначив, що цього року компанія має на меті інвестувати в проекти зарядних станцій понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів і планує витратити ще 300 мільйонів фунтів стерлінгів до 2025 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, до 2030 року Mercedes-Benz встановить 10 000 швидкісних зарядних станцій для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-Benz назвав дату прем’єри електромобіля G-Class і показав нові фото

Німеччина готує революційний закон про зарядні станції для електромобілів: що зміниться