in

Tesla відкриє першу зарядну станцію з фірмовим кафе: де з’явиться

Компанія Tesla представила концепцію зарядної станції з фірмовою закусочною та вже навіть отримала дозвіл на її будівництво. Відомо, що перший пункт Tesla Diner Drive-In відкриють умісті Лос-Анджелес на бульварі Санта-Моніка.

Відомо, що Tesla Diner — це ідея, яку генеральний директор компанії Ілон Маск виношував ще з 2018 року. З роками ця ідея повільно набирала обертів. Під час свого першого щорічного дня інвесторів на початку цього року Tesla знову згадала про це та показала концепцію закладу. У 2022 році компанія вже подала відповідні документи до адміністрації Лос-Анджелесу, включаючи детальні креслення.

На опублікованих зображеннях видно, що це буде двоповерхова будівля з двома окремими кіноекранами та загалом 32 зарядними станціями. Закусочна є частиною плану Tesla, щоб забезпечити “справді неймовірний досвід заряджання”.

Протягом деякого часу компанія Tesla займала лідируючі позиції в сегменті зарядної інфраструктури. Багато інших мереж зарядних станцій, здається, мають великі проблеми з наданням надійного та простого сервісу. Мережа Supercharger здебільшого не страждає від подібних проблем.

Ця надійність була одним з головних факторів, який генеральний директор Ford Джим Фарлі назвав перевагою для клієнтів, які незабаром зможуть заряджати на станціях Tesla.

У проектних документах нового закладу вказано, що розробкою концепції займалось архітектурне бюро Stantec Architecture, а будівництвом буде займатись PCL Construction Services.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla придбала стартап з бездротової зарядки електромобілів Wiferion.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ferrari вивела на тести наступника гібридного суперкара SF90: опубліковані перші фото

Прототип майбутнього Nissan Leaf показали на закритій презентації: що про нього відомо