in

Щось буде: Tesla придбала стартап з бездротової зарядки електромобілів Wiferion

Tesla планує запустити власну бездротову платформу для заряджання електромобілів. З цією метою наприкінці червня компанія придбала німецький стартап Wiferion, історія якого розпочалася у 2016 році в якості компанії Blue Inductive. Спеціалізація нової «дочки» Tesla – силова електроніка та обладнання для накопичення й зберігання енергії. Також німецька фірма виробляє промислове обладнання, зокрема, вантажівки та вилкові навантажувачі.

Як стверджують у Wiferion, їх зарядні пристрої можуть забезпечити ефективність 93% та точність розміщення автомобілів на зарядній станції до 40 мм. Tesla також має розробки в цій галузі. Наприклад, у 2015 року компанія продемонструвала роботизовану руку. Але вона була надто складною у використанні, а Tesla прагне зробити процес зарядки максимально простим.

У березні цього року на Дні інвестора Tesla натякнула, що планує впровадити цю технологію та навіть продемонструвала домашню бездротову зарядку. Через три місяці після цього з’явилися чутки, що американці зацікавилися компаніями, які працюють у цьому напрямі, зокрема німецьким стартапом Wiferion. У червні інформацію про купівлю Tesla німецької фірми підтвердили два її співробітники.

Як згодом TeslaMag Germany повідомив, що стартап коштував Tesla 76 мільйонів доларів. Жодних подробиць про угоду немає. Завдяки Wiferion американський виробник електромобілів може стати першим, хто масштабував технологію бездротової зарядки.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобіль Tesla пробив бетонний паркан і пірнув у басейн.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Обери номерний знак та забронюй: МВС запустило нову онлайн-послугу

На український ринок виходить новий електричний кросовер Lexus RZ: відкрито передзамовлення