in ,

На український ринок виходить новий електричний кросовер Lexus RZ: відкрито передзамовлення

Toyota Motor вивела на український ринок новий електричний кросовер преміального бренду Lexus – RZ. Прийом попередніх замовлень розпочався 28 липня. Інформація про доступність, ціни та сервісне обслуговування у офіційних дилерів бренду.

Lexus RZ – нова, розроблена з нуля модель, яка поєднала в собі багаторічний досвід виробника, новації та новий рівень задоволення від водіння. Це перша електрична модель в історії бреду. Побудованний на спеціальній платформі для електромобілів, RZ пропонує жорсткий кузов, низький центр ваги та довгу колісну базу. Габарити кросовера – 4805 х 1895 х 1635 мм при колісній базі 2850 мм.

У Lexus RZ обтічний кузов з нахиленим назад лобовим склом та короткою кормою. Передня части з характерною для електромобілів закритою панеллю. З боків від решітки – повітрозабірники, меньші, ніж у моделей із традиційними ДВЗ. Під нею – вставка в гоизонтальніми ламелями. Фірмовий «ніс тигра» нахилений нижче, чим зазвичай.

Заднє вітрове скло нахилене майже на той самий кут, що й лобове. Над ним – невеликий спойлер, під ним – «качиний хвіст». Через всю ширину корму простяглася тонка червона смуга ліхтарів.

У мінімалістино оформленому салоні є все для комфортного керування автомобілем. Прилади розміщені таким чином, що достаньо невимушенних рухів рук та очей. В компанії концепцію салону називають «Тазуна» (перекладі з японської «вуздечка»). Цим словом японці описують майстерність управління вершника своїм конем.

Над головами у пасажирів – панорамний люк, вперше оснащений функцією затемнення та спеціальни покриттям для зниження теплового випромінювання. Також за комфорт у салоні відповідає система інфрачервоних обігрівачів. Вони встановлені на рівні колін водія та переднього пасажира, під кермовою колонкою та панеллю приладів.

У стандартному оснащені заявлені преміальна аудіосистема Makr Levinson із 13 динаміками, мультимедійка на платформі Lexus Link з розширенними функціями планування подорожі та підтримкою Apple CarPlay й Android Auto. Також у роспорядженні водія та пасажирів новий бортовий помічник «Hey, Lexus».

Lexus RZ дісталася нова фірмова система повного приводу DIRECT4, яка автоматично розподіляє крутний момент між колесами, забезпечуючи стабільне та інтуїтивно зрозуміле керування. Також у арсеналі моделі фірмовий комплекс Safety System+ третього покоління та електронна система замикання дверей Lexus e-Latch для безпечного виходу з автомобіля.

Літій-іоний тяговий акумулятор ємністю 71,4 кВт•год забезпечує понад 400 км без підзарядки. За заявою виробника, через 10 років експлуатації батарея Lexus RZ збереже щонайменше 70% початкової ємності. Більш детальна інформація у офійних дилерів бренду в Україні.

Як раніше повідомляв Autogeek, Toyota суттєво оновила класичний Land Cruiser 70.

За матеріалами: Lexus

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Щось буде: Tesla придбала стартап з бездротової зарядки електромобілів Wiferion

Міська мобільність по-турецьки: відкритий візок на трьох колесах з максимальною швидкістю 45 км/год